Spolupracovať s nami sa Vám oplatí.

Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť pôsobiaca v oblasti outsoursingu komplexných služieb call centra.

Náš tím tvoria špičkoví obchodníci a operátori s viacročnou praxou v obore. Vďaka našim odladeným interným procesom a tímu profesionálov vieme denne urobiť, alebo prijať približne 4 – násobok telefonátov ako zamestnanci našich klientov. Naši operátori sú pravidelne školení, aby vedeli adekvátne reagovať na všetky požiadavky klientov a ich zákazníkov.

Naša hlavná konkurenčná výhoda je, že naši operátori, na rozdiel od iných call centier, nepracujú na viacerých projektoch súčasne, ale venujú sa výlučne iba jednému projektu, čo zabezpečuje vysokú kvalitu našich služieb.

Používame najmodernejšie technológie a našim partnerom prinášame vysokú pridanú hodnotu za férové ceny. Taktiež vieme našim klientom pomôcť s nastavením kampaní a komunikácie so zákazníkmi.

Naše call centrum spĺňa všetky moderné bezpečnostné IT štandardy. Používame najmodernejšie technologické vybavenie pre call centrá a aj vďaka záložnému zdroju elektrickej energie a duplicitnému internetovému pripojeniu, poskytujeme našim klientom služby 24 hodín denne 7 dní v týždni.

10 rokov skúseností

Skúsení operátori

Špecializované SW vybavenie

Férové ceny

Výhody outsorsingu telemarketingových služieb

S nami usporíte prevádzkové náklady na konkrétny projekt.

01

Náš tím tvoria skúsení operátori s viacročnými skúsenosťami, preto je pri nových projektoch priaznivejšia nábehová krivka, tzn. citeľne vyššia efektivita.

02

Vďaka používaniu špecializovaných softvérov vieme denne urobiť, alebo prijať, približne 4-násobok telefonátov ako zamestnanci našich klientov.

03

Naši operátori nepracujú na viacerých projektoch súčasne, venujú sa vždy iba jednému projektu, čo sa odrazí na kvalite poskytovaných služieb.

04

Konkurencie schopná a férová cena poskytovaných služieb.

05

Bezplatné konzultácie s nastavením kampaní a komunikácie so zákazníkmi.

06

Hľadáte Call-centrum so špičkovými službami za férové ceny?
Naša ponuka Vás presvedčí.

alebo nám rovno zavolajte ešte dnes

(+421) 02/22 111 770

Email

Facebook

© 2019 greencall s.r.o.
Hubeného 1
831 54 Bratislava