Voľné pracovné ponuky pre Vás

Pracovná pozícia:

Operátor zákazníckej telefónnej linky, telefonista

Druh pracovného pomeru: dohoda, TPP, živnosť

Plat: dohodou (fix + provízie)

Náplň práce:

  • Telefonická komunikácia so zákazníkmi
  • Poskytovanie informácií po telefóne
  • Telefonický predaj služieb

Ďalšie pracovné benefity:

  • Práca v kľudnom prostredí a super kolektíve
  • Kariérny rast
  • Finančné benefity
  • Nefinančné benefity

Miesto práce: Topoľčany

Požiadavky na zamestnanca:

  • Komunikatívnosť
  • Práca s pc
  • Pracovitosť
  • Flexibilita
  • Ochota sa vzdelávať

Myslíte, že by ste sa hodili na túto pozíciu?

Napíšte nám, pošlite aj svoj životopis a my sa Vám ozveme.

Prehlasujem, že súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov, ktoré som uviedol v dotazníku alebo v iných dokumentoch spoločnosti greencall s.r.o., Hubeného 1, 831 54 Bratislava, IČO: 47325577 pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie pre greencall s.r.o., podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas dávam na dobu päť rokov odo dňa jeho udelenia a som si vedomý svojich práv podľa § 28 zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov aj toho, že súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať.